Dega to firma z 30-letnim doświadczeniem. Gwarantujemy stabilną pracę w rozwijającej się spółce. Naszą zaletą jest inwestowanie w Pracownika, Jego wiedzę i doświadczenie. Organizując tematyczne szkolenia staramy się stale podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób.

Również i  Ty możesz dołączyć do naszego Zespołu.

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków

  • Obsługa Magazynu Opakowań Transportowych (MOT).
  • Przyjmowanie i wydawanie opakowań zwrotnych.
  • Weryfikacja palet  przyjmowanych od Klientów.
  • Naprawa palet.
  • Raportowanie obrotu palet w firmie do bezpośredniego przełożonego.
  • Rozładowywanie i przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentami (zwracając uwagę na rodzaj przyjmowanego towaru, ilość, sposób pakowania, znakowanie).
  • Wydawanie towaru do działu produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem według dat przydatności do spożycia (pierwsze weszło-pierwsze wyszło)
  • Przynajmniej 1 raz w tygodniu sprawdzanie daty przydatności do spożycia towarów na podległym magazynie
  • Przestrzeganie zasad systemów: HACCP, IFS
  • Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków
  • Informowanie przełożonych o wszelkich nieprawidłowościach
  • Uczestniczenie w comiesięcznym spisie asortymentu
  • Przestrzeganie przeglądów okresowych dla wózka widłowego
  • Informowanie kierownika transportu o awariach wózka widłowego
  • Obowiązkiem pracownika jest także wykonywanie innych poleceń przełożonych, które dotyczą pracy i nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umowy o pracę.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferty prosimy kierować do Działu Zasobów Ludzkich: kadry@dega.pl