Wsmakuj się w Nasze Produkty

DEGA Spółka Akcyjna

Przedsiębiorstwo DEGA zaistniało na rynku przetwórstwa spożywczego w listopadzie 1992 roku. Zarząd firmy DEGA SA to Andrzej Borowski - Prezes firmy oraz Stanisław Obławski - V-ce Prezes. Siedziba firmy mieści się w Karnieszewicach, koło Koszalina. Obecnie zatrudniamy ok. 290 osób.

Zajmujemy się produkcją sałatek majonezowych: warzywnych, mięsnych i śledziowych oraz przetworów rybnych: konserw, galaret, ryb w zalewach i w sosach greckich, a także past kanapkowych- rybnych i warzywnych. Nasze portfolio to ponad 200 produktów w różnych opakowaniach. Produkty te zostały bardzo szybko docenione przez konsumentów znajdując trwałe miejsce w ofercie sprzedaży sklepów w całym kraju.

Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozwoju od 2004 roku jesteśmy przedsiębiorstwem, które spełniło warunki niezbędne do konkurowania na rynku Unii Europejskiej. Corocznie przechodzimy pomyślnie kolejne audyty certyfikujące potwierdzające wdrożony i stosowany Zintegrowany System Zarządzania jakością na zgodność z wymaganiami standardów IFS Food i BRC Food Safety.  
(zobacz cerfyfikaty).

Uzyskaliśmy również pozytywny wynik audytu MSC (Marine Stewardship Coucil) - otrzymując tym samym certyfikat międzynarodowego zrównoważonego rybołówstwa. Uzyskane certyfikaty gwarantują naszym Klientom bezpieczne wyroby, o stałej, powtarzalnej, najwyższej jakości.

Nasza filozofia

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż jakość naszych produktów. Staranny i selektywny dobór wszystkich składników to podstawa naszego działania. Starannie dobrane składniki oddają smak naszych sałatek, past, ryb w olejach i marynatach, paprykarzach, pastach i wyróżniają nas w ten sposób spośród innych. Poprzez tą dbałość o szczegółowy dobór kompozycji naszych produktów zapewniamy im niepowtarzalny smak na każdy dzień, który doskonale dostosowuje się i komponuje z nowoczesnym życiem.

Liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają działania Degi dla dbałości o najwyższą jakość.

Firma Dega rozwija się stale i dynamicznie wprowadzając i dostosowując ofertę do potrzeb rynku. Dega to Twoja marka sałatek i konserw!

Nasza Misja

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz spełnienie oczekiwań klientów. Certyfikacja, stosowanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania, zgodnego z wymaganiami przepisów prawnych, standardu IFS i BRC, służy zapewnieniu wysokiej jakości naszych wyrobów a tym samym wzrostowi zaufania Klientów oraz umocnieniu pozycji firmy i jej produktów na rynku.

Deklaracja Kierownictwa

W imieniu całej załogi i własnym deklarujemy realizację celów misji firmy oraz ciągłe doskonalenie i rozwój systemu zarządzania zgodnie z wymaganiami standardów IFS i BRC. Zobowiązuję wszystkich pracowników do dołożenia wszelkich starań w realizacji wyznaczonych celów.

Prezes Zarządu

Sprawdź
nasze
certyfikaty

Misję firmy realizujemy poprzez określanie następujących celów strategicznych:

Wzrost zaufania Klientów do jakości naszych wyrobów i utrzymanie dynamiki sprzedaży
Realizacja konkurencyjnej polityki cenowej przy zachowaniu wysokiej jakości produktów poprzez obniżenie kosztów wytwarzania w wyniku organizacji pracy
Zaangażowanie wszystkich pracowników w sprawy jakości oraz utrwalanie świadomości, że jakość realizowana jest na każdym stanowisku pracy
Systematyczne budowanie kapitału ludzkiego opartego na zarządzaniu i kierowaniu rozwojem pracowników
Poprawa skuteczności zarządzania infrastrukturą, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz środowiskiem
Dobór dostawców w oparciu o ich zdolności do dostarczania surowców o wysokiej i stabilnej jakości

Nasze Certyfikaty

Nagrody