Dega to firma z 26-letnim doświadczeniem. Gwarantujemy stabilną pracę w rozwijającej się spółce. Naszą zaletą jest inwestowanie w Pracownika, Jego wiedzę i doświadczenie. Organizując tematyczne szkolenia staramy się stale podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób.

Również i  Ty możesz dołączyć do naszego Zespołu.

Kierownik Działu Księgowości

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych
  • sprawdzanie deklaracji podatkowych
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według UoR
  • przygotowywanie sprawozdań GUS
  • odpowiedzialność za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad zespołem
  • współpraca z firmą audytorską, urzędami i bankami
  • opieka nad systemem księgowym
  • współpraca z innymi działami spółki
  • przygotowywanie raportów i analiz księgowo-finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i rachunkowość)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość UoR i prawa podatkowego
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość MS Office oraz doświadczenie w pracy w systemie CDN XL - mile widziane
  • zaangażowanie w pracę i pozytywne myślenie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanych kompetencji i obowiązków

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DEGA SA moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj mobilnie na www.dega-praca.pl lub prześlij swoje CV drogą mailową - kadry@dega.pl